Obchod

Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 0 thumb
Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 1 thumb
Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 2 thumb
Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 3 thumb
Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 4 thumb
Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti 5 thumb

Gél Ice Pack pre Zranenia Opakovane Extra Mäkké Teplej Studenej Ľadovej Pack pre Svaly Pružné Gél Studenej Pack Pomáha Sooth Úľavu od Bolesti

€12.14 €9.71

Štítky: bolesti svalov, teplú studenej pack, gél ice pack, teplo gél pack opakovane, studený gél, horúce, studené opakovane gél balenia, notebook prísavkou, taška ľad, vymazateľné gél pack, nu ľadom.

 • - Kód: b650
 • - Skladom
 • Kategória: Osobné Zdravotnej Starostlivosti

Premium Mäkkého Materiálu - Naše gél ice pack(veľká veľkosť:10.4x5inch palca)vyrobené z ne-toxické gél a mäkké pletené tkaniny môže jemne poskytujú upokojujúci hot & cold terapie a pobyt poddajná počas liečby, udržať mäkké a pružné aj po zmrazení.

Upgrade Dizajn - Gélové ice pack je nutnosťou pre váš denný život, náš produkt je odlišný od tradičného ice pack premium extra mäkký materiál s jedinečným vzorom poskytuje lepší zážitok, použiť na takmer akúkoľvek časť tela, ideálne pre ramená, chrbát, rameno, koleno, stehno, teľa, koleno a členok, atď., a tiež dobré pre teploty chladenia, ako je horúčka, úpal a obarenie.

Úľavu od bolesti & Terapia - Tento gél pack jemne poskytuje až 30 minút upokojujúcu úľavu chladením, jednoducho miesto, balenie v mrazničke 1-2 hodiny. Skvelé ovládanie opuch a zápal mäkkých tkanív. Pre horúce terapia, tepla pack v mikrovlnnej rúre v 10-15 sekúnd intervaloch, pomáha zvýšiť obeh.

Vhodná pre Všetky Vaše Potreby - To opakovane gél pack zmestia všetky vaše telo je časť, skvelé pre zub, bolesť hlavy, podvrtnutie, kostí ostrohu, popôrodná, migrény, väz bolesť, opuch & modrina, pohodlne držať teplota pre lekára-odporúčané dobu približne 20 minút. Ak chcete používať dlhšie, predám 2 alebo 3 alternatívne použitie.

Ice Pack pre Zranenia, Opakovane Gél Ice Pack pre Teplú a Studenú Terapiu, Pohodlné Mäkké Pletené Textílie Poskytuje Okamžitú Úľavu od Bolesti, Rehabilitačné a Pomáha Zmierniť Bolesti Svalov

Informácie O Produkte:

Materiál: Soft-touch pletené textílie (mimo), gél (vo vnútri)

Veľkosť: 10.4 X 5 palca/26.5 X 12,5 cm

Balenie obsahuje: 1 x gél pack, 1 x skladovanie taška

Aplikácia:

Úľavu od bolesti a teplota chladenia (ako sú chronické krku a chrbta, bolesti hlavy, podvrtnutie, kostí ostrohu, popôrodná, migrény, väziva, bolesti, horúčka, úpal, a obarenie).

Pre Horúce Terapie:

Miesto komprimovať byt v mikrovlnnej rúre, nastavenie výkonu vysokej úrovni. Mikrovlnná rúra v 700 až 800 príkon, ohrieva už viac ako 50 sekúnd.

Zvýšiť alebo znížiť čas ohrevu v intervaloch 10 sekúnd na dosiahnutie požadovanej teploty. Na teplo bez toho, mikrovlnná rúra, umiestnite komprimovať v povodí.

Pre vriacej vody nad ním, aby komprimovať vo vode po dobu 2 minút alebo viac, aby sa to vyhrievané dostatočne. Použite kliešte na odstránenie z povodia.

Studená Terapia:

Obchod komprimovať do mrazničky na minimálne jednu hodinu pred použitím, alebo si jeden komprimovať v mrazničke pre okamžité použitie.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu extrémne teplo a otvoreného plameňa. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Upozornenie:

Komprimovať môže dosiahnuť vysoká/nízka teplota. Zábal komprimovať s handričkou alebo uterák pred aplikáciou na holé pokožky.

Upozornenie:

1.Iba pre vonkajšie použitie.

2. Batériu neprepichujte vonkajšie vrecka( Ak komprimovať rozbije a tekutina kontakty s pokožkou alebo očami, vypláchnite veľkým množstvom vody a okamžite privolajte lekára).

3. Uchovávajte mimo dosahu detí.


 • Druh: Ice Pack
 • Položka Druh: Traky & Podporuje
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: Úľavu Od Bolesti & Terapia
 • Číslo Modelu: gél ice pack
 • Materiál: Iné
 • Účinok: Uvoľnenie Bolesti Z Choroby
 • Veľkosť: 10.4x5inch
 • Názov Značky: newgoRecenzie

Harvard 2008
2020-09-25
5/5
Great stuff?
Worduphonkey
2020-11-23
5/5
Thank you very much. Quality product and fast and neat shipping. Congratulations 5/5 : O)